Tehniline tõrge

Tehnilistel põhjustel oli eile 10.05.2016 alates kl 15:30 kuni täna 11.05.2016 kl 11:15 takistatud eFormulari küsitluskeskkonnas vastuste salvestumine.

Kahjuks ei kuvatud vastajatele veateadet, et vastus jäi salvestama, mistõttu jäi vastanutele mulje nagu oleksid andmed edukalt edastatud. Palume võimalusel teavitada võimalikke vastajaid sellest probleemist ja paluda neil täita küsimustik uuesti.

Võtame kõigi kasutajatega, keda nimetatud probleem puudutas, isiklikult ühendust.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Küsitluse sisestamise teenus

Kui Teil napib aega või oskusi eFormulari proovimiseks – tuleme Teile appi. eFormulari meeskond pakub küsitluse sisestamise teenust. Selleks saatke e-posti aadressile eformular@eformular.com oma küsitluse fail. Selle alusel hindame töömahtu ja teeme pakkumise. Kui pakkumine on sobiv, sisestame küsimustiku eFormulari küsitluskeskkonda. Aastatepikkusele kogemusele tuginevalt võime anda soovitusi ka küsimustiku ülesehituse osas, pidades silmas vastamismugavust ning andmete analüüsimise lihtsust. Continue reading

Tõrked eFormulari kasutamisel 05.02.2016

5. veebruaril oli eFormulari küsitluskeskkonna kasutamine terve päeva jooksul häiritud. Tõrked tekkisid tehnilistel põhjustel ning olid seotud nimeserverikirjete kolimisega. Server ise töötas, küsitlused ja andmed on kõik alles, kuid küsitluskeskkonnale ei pääsenud osadest võrkudest ligi. Kõige kauem oli töö häiritud Telia internetiühenduse kasutajatel.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

E-kirjade rämpsposti sattumine

Varem on esinenud probleem, et eFormulari küsitluskeskkonnast laiali saadetud küsimustikud ei jõua kõikide vastajate e-posti. Nüüd on tänu tehnilistele täiendustele e-kirjade rämpsposti (junk/spam) sattumise tõenäosus oluliselt madalam, praktiliselt nullilähedane.