MailChimp e-postide listid

Nüüd on võimalik eFormularis kogutud e-posti aadressid koondada MailChimp’i abiga ühte listi. See võimalus on kasulik peamiselt registreerimisvormide puhul, kui on hiljem tarvis kõikidele vastanutele lisainfot edastada.

MailChimp on e-posti turunduse tarkvara, mille abil on võimalik saata laiali nt uudiskirju klientidele, infokirju üritusele registreerunutele, teavet kampaaniate kohta jms. Saadetud kirjade kohta näeb ka statistikat, kui paljud e-kirja üldse avasid ja kui sageli klõpsati kirjas olnud viidetel.

E-posti listide koostamiseks peab eFormularis koostatud küsitlus sisaldama välja, mille tüübiks on “vastaja e-post”. Kui vastav küsimus on olemas, tuleb küsimustiku lisavõimaluste lehel lahtrisse API võti sisestada MailChimp’is eelnevalt genereeritud võti ning klõpsata tekstil “Värskenda nimekirja”. Seejärel kuvatakse rippmenüüs Nimekiri kõik e-posti listid, mis on eelnevalt MailChimp’is valmis loodud ning vastava API võtmega ligipääsetavad. Rippmenüüst valitud nimekirja hakkavad kogunema kõik e-postid, mille vastajad on eFormulari ankeeti sisestanud.

Edastas: Getter Kallasmaa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *